MAKRO HİJYEN TEMİZLİK | Kadıköy Temizlik Şirketi
0216 577 65 73 / 0541 562 20 09

Kadıköy Yerinde Halı Yıkama

Halı temizliği son derece önemlidir... Dikkat !

Makro Hijyen Temizlik olarak 2009 dan beri profesyonel olarak yerinde hijyenik halı yıkama hizmeti veriyoruz. Yerinde halı yıkamayı kuru köpük, köpüklü ve ıslak olmak üzere üç farklı şekilde yapıyruz.

Halılarınızın temizliği ve bakımı hijyen açısından son derece önemlidir. Mikropların barınması ve üremesi için en uygun zemin türü halı zeminlerdir. Yapılan günlük temizlikler halılarınızın gerçek anlamda temizlenmesi için yeterli  değildir. Vakumlama yaparak sadece halılarınızın %70’ ini temizleyebilirsiniz. Tam ve hijyenik bir temizlik için profesyonel temizlik makineleri ve özel temizleyiciler kullanmak gerekmektedir. Halılarınızın 6 ayda bir ıslak olarak yıkanması gerekmektedir.

Köpüklü halı yıkama yöntemiyle halıların tam olarak ıslanmadan yıkaması yapılmakta ve zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Böylece halının ömrü daha uzun olabilmektedir.

Yıkamaya başlamadan önce halı yüksek emiş gücü olan sanayi tipi elektrik süpürgesi ile vakumlanır. Uzun tüylü halılarda tırmıklama yapılması tozların alınması için kolaylık sağlar. Özel ürünler kullanılarak leke çıkarma işlemi yapılır. Bu aşamalardan sonra makinenin yıkama tankına veya köpük jeneratörüne halı şampuanı konularak uygun yöntemle yıkama işlemine başlanır. Islak yıkamadan sonra halının yüzeyinde lekelerin oluşmaması (kusma olmaması) için vakumlanın iyi yapılması gerekmektedir. İyi bir sonuç için belirtilen aşamaların özenle uygulanması zorunludur.

Makro Hijyen Temizlik olarak, yaptığımız çalışmalardan edindiğimiz tecrübeyle sizler için doğru ve sonuç alıcı çözümler üretiyoruz.

İstanbul Kadıköy'de Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Firması

Makro Hijyen Temizlik


Etiketler : ıslak yerinde halı yıkama istanbul , kurumsal halı yıkama kadıköy istanbul , profesyonel yerinde halı yıkama şirketi istanbul